BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

♥Meilės laiškas Džonui Kenedžiui♥

aš. kaip žmogus turintis nepriekaištingą praktikos vietos ieškojimo patirtį - visos firmos į kurias tik esu nuėjęs mane iš kart priimdavo, o paskui neišmesdavo. true story. Ir dar daugiau, kaip žmogus, kuris po trijų metų gyvenimo bute suprato, kad buto langus, visai kaip ir namo langus, galima atsidaryti! jaučiuosi pakankamai patyręs, kad galėčiau savo patirtimi pasidalinti su jaunesne blogo bendruomene.

nes kažkodėl esu linkęs įsivaizduoti, kad esu čia pats vyriausias ir protingiausias. jau nekalbu apie talentingiausias. todėl vėliau leisiu sau dargi pateikti trijų žingsnių programą kaip sukurti meno kūrinį. bet ja galės pasinaudoti tik tie, kurie perskaitys visą straipsnį. ir jokių man čia žvilgčiojimų į straipsnio apačią be mano leidimo!

————————-

tataigi, ruošiatės eiti į pokalbį dėl darbo/praktikos?

pirmiausias dalykas, kurį turit padaryti tai atsirasti ne pačius gražiausius savo drabužius. tvarkingus, bet nereikia persistengti. trumpai tariant - viena kita dėmė ant pilvo ir geltona apykaklė yra tai, ko jūs ieškot. tokia apranga iškarto pasąmoningai perduoda jūsų būsimam bosui žinutę, kad jo firma jums yra paskutinėj vietoj, ir kad jei jis nenori jūsų priimti, tai jūs dar turit vieną pasiūlymą nuo Džono Kenedžio.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c3/John_F._Kennedy%2C_White_House_color_photo_portrait.jpg

antras. kai galų gale nusitrankėt iki būsimos darbo vietos ir susitikot su bosu, žinokit, rankos paspaudimas nėra išbandymas!!! stengdamiesi suspausti to suskio (kaip vėliau  paaiškės) ranką kuo stipriau jūs pasieksit tik tiek, kad suvoksit, jog jau tris minutes esat labai nepatogioje padėtyje ir kad visas nelaimingas biuras į jus kažko ne taip žiūri.

trečias. kaip dieną aišku, kad interviu duodamo susitikimo metu tikslas - patikrinti jūsų kantrybę ir sužinoti ar labai esat nusiteikęs atsakinėti į kvailus klausimus. taigi, jeigu atsidūrėt tokioje situacijoje siūlyčiau kuo dažniau įterpti žodį: “žinai?” ir kuo rečiau vartoti kitus žodžius. tai leis bosui susidaryti nuomonę, kad jūs žinot. dar patartina daug šypsotis. trumpai tariant, jeigu išgirdote klausimą: “kodėl pasirinkote būtent mūsų firmą?”, geriausia yra nusišypsoti ir pasakyti:”žinai”.

in concusion, jeigu interviu metu jūsų paklaus: “gal būt yra dar kas nors, ką norėtum apie save papasakoti”, nepradėkit pasakoti savo šeimos istorijos ir kiek kartų buvot įsimylėję, kai ėjot į mokyklą. nežinau kuo tai taip jau blogai, nes pats ne apie ką kitą, o apie savo šeimos istoriją ir pradėjau kalbėt, bet girdėjau, kad žmonės kalba, jog bosai nemėgsta klausytis apie dalykus, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai nėra jis pats.

——————————————

gerai. dabar skaito tik tie, kurie perskaitė viską iki dabar.

pirmas žingsnis. nusiperkat drobę:

http://www.hispaniadigital.com/IMAGENES/Canvas.jpg

antras žingsnis. nutapot pusėtinai vykusį paveikslą:

http://imageshack.us/a/img825/5998/ij3x.jpg

trečias žingsnis. susinervinat ir ištapot šūdą iš to, ką ką-tik padarėt, nes žinia, esat nepatenkinti, ir manot, kad galit geriau:

http://imageshack.us/a/img28/8250/vlx9.jpg

ai, taip taip. visai pamiršau. kitą kartą tikrai pasistengsiu įkišti porą atsakymų į tuos klausimus, kuriuos kažkada gavau <3

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (8) »

 1. 1

  Pieštukėlis rašė,

  2013-07-12 @ 09:59

  Kokią čia širdutę uždėjai?????

 2. 2

  dilaila rašė,

  2013-07-12 @ 12:33

  Pirmas paveikslo variantas geras (antras žingsnis). Menininko mintis man labai aiški :)

 3. 3

  hashisher rašė,

  2013-07-12 @ 20:05

  Pieštukėli, iš ženklo “mažiau” ir skaičiaus “trys”. pagalvojau, jeigu jau aš toks įvairiapusiškas, tai velniai nematė!
  dilaila, nežinau, kaip tau ten aiški, gal a6 tik labai neaiškiai perteikiau kažkokią idėją, o tu tai suvokei kaip aiškiai išreikštą visai kitą idėją, bet jei taip sakai, tai tarkim. anyway, galiu paaiškint ir antro idėją, kuri yra lygi pirmo idėjai, plius mano balkone kakoja balandis, plius ant mano stalo donaldo komiksas, už kurį mano tuščios kišenės leido man užsimokėti, plius “velnias, aš čia gi pajūrį bandžiau nupiešt!”.

 4. 4

  dilaila rašė,

  2013-07-13 @ 01:45

  Uff… tebūnie pajūris, tu čia bosas. Tada kyla klausimas: kodėl čia guli manekenas iš Humanos Mados namų? Mano idėja buvo dramatiškesnė, be to paaiškinanti balandžio apatinės dalies spalvą antrajame paveiksle. Bet pasilieku prie nuomonės, kad šedevras vis gi yra pirmasis.

 5. 5

  hashisher rašė,

  2013-07-13 @ 13:31

  nu tai jau gal pasakyk tą savo interpretaciją, kol nepaaiškinau iš kur čia tas manekenas iš humanos :D

 6. 6

  dilaila rašė,

  2013-07-13 @ 20:24

  Jau maniau, kad nepaprašysi :D
  Žodžiu istorija tokia:
  Grupė turistų su gide (moteriškė su skrybėle) iškeliauja į dykumos safarį su džipais. Bet kaip visada prieš kataklizmą (apie jį truputį vėliau) įvyksta nelaimių- nesusipratimų grandinė: džipai nustoja važiuoti, kažkas pameta kompasą, racija sugenda. Žmonės klajoja po smėlynus kelias paras, vandens atsargos baigiasi. Tačiau kažkokiu stebuklingu būdu racija atgyja ir pavykstama vienu trūkinėjančiu pokalbiu pasikviesti pagalbą. Po ilgo neramaus laukimo atskrenda lėktuvėlis ir vietoj laukto krovinio su vandens kanistrais (čia svarbu nepamiršti kataklizmo ir nesusipratimų) nelaimėliams numetamas pripučiamas vyras, kuris krisdamas dar ir prakiūra ir iš jo galvos eina oras, kada gidė užmina ant jo su koja. (Apsigalvojau, tai ne manekenas) Suprantama kyla panika, raudos, kažkas net susimuša.
  Priekyje kampe moteriškė irgi Tez turo darbuotoja, mėgina visus raminti, savo veido išraiška tarsi sakydama “viskas kontroliuojama”, tačiau ir taip aišku, kad nieko ji nekontroliuoja nes pas pačią jau trečia diena vidurių užkietėjimas nuo sauso davinio.
  Ir tada, net pats nedėmesingiausias žiūrovas supranta, kad NATO bombonešiai, skridę raminti neramumų Egipte, savo tikslą pasiekė. Horizonte aiškiai matosi besiformuojantis atominis grybas.
  O antras paveikslas tai čia juos jau pasiekė sprogimo banga. Kaip sakė garsus poetas Lermontovas: “susimaišė į krūvą žmonės, arkliai…”
  Chaosas ir Finita.

 7. 7

  hashisher rašė,

  2013-07-13 @ 21:50

  dabar man aišku kodėl man nepatiko pirmasis variantas! kas norėtų paveikslo su dykumoj pasiklydusiais mirtininkais savo virtuvėje :D ten užtenka ir vieno slegiančio dalyko - tuščio šaldytuvo!
  Jau nekalbu apie tai, kad tas manekenas išleista galva esu aš :D.

 8. 8

  dilaila rašė,

  2013-07-15 @ 19:36

  :D

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: