BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ataušusios taburetės jau Lietuvoje!

linksmai įsibėgėjus mokslams, pačiam darbų karštymety, kažkaip susivokiau, kad nebaigiau atsakinėt į visus savo slaptų gerbėjų laiškus, kuriuos gavau todėl, kad esu visų labai mylimas ir todėl, kad tais laikais žmonės juos visiems siuntė.

bet neužmirškim, kad nepaisant to, kad kažkaip suradau tris minutes patvarkyti savo šaunų blogo dizainą, išploviau grindis bute ir sutvarkiau net savo kompiuterio desktopą (ar deskopą - čia priklauso nuo to, kokia labai senovės lietuvių tarme jūs šnekat) esu siaubingai užsiėmęs. jau taip siaubingai, kad net nesirinksiu kieno klausimus atsakinėti ir imsiu pirmo pasitaikiusio žmogaus.

vienžo, mano blogeriai ir blogerės, klausimai nuo pyngos.
1. Kuo norėjai būti užaugęs? saldainių pardavėju, kuris suvalgo visus saldainius kai nieks nemato.
2. Ką veiksi per Naujus? dar nesu tikras, jau gavau  porą kvietimų, bet labai galimas dalykas, kad kaip ir per pernai  naujuosius darysiu tą pat kaip ir pernai. esu atviras siūlymams. gal kas nori mane pakviesti į siuvinėjimo kryželiu vakarėlį? o gal kas nori surengti su manim kasmetinį naujametinį kambarių tvarkymą? trumpai tariant, nenoriu riboti jūsų kūrybiškumo!
3. Mėgstamiausias patiekalas. Nebūtinai vienas, jei sunku išsirinkti. na, jei jau nebūtinai vienas tai nemėgstu dilgėlių sriubos.
4. Kas yra omuo? kas tik nori, kad ir okmuo be K raidės. manau, kad aš esu omuo.
5. Ką darytum, jeigu į Žemę artėtų asteroidas, kuris būtinai sunaikins mūsų planetos gyvybę? Tarkim, kad liko savaitė iki susidūrimo. greičiausiai nusižudyčiau - iš esmės padaryčiau bet ką, kad tik nereikėtų su visokiom babom apsikabinėt ir atsisveikinėt.
6. Kokį žmogų laikai autoritetu? Tėvai nesiskaito. PFFFFFF. gerai, kad pasakei, kad tėvai nesiskaito, bo dar būčiau kokį vieną iš jų ėmęs ir pavardinęs taip netyčia. Gerai jau gerai, užtenka jau čia juokauti (čia ir tave, inga-pynga, liečia) su tais autoritetais sunkus reikalas, atrodo, jau lyg ir turėtum vieną, bet paskui šast, tas tavo garbinamasis ima ir pasako, kad autoritetus turėt yra blogai, na ir tu daryt ką nori, nors verskis per galvą ir išskrisk pro balkoną. bet jei būčiau nors šiek tiek mažiau neurotikas ir nors kiek daugiau Ginsbergas, manau, nesiskųsčiau.
7. Ar tiki horoskopais? kur čia netikėsi, kai tau sako, kad esi pats gražiausias ir nuostabiausias narcizas daržely.
8. Kas yra mėlynas, gyvena po vandeniu ir valgo akmenukus? padusęs krokodilas
9. Kaip būtų galima išspręsti maisto trūkumo problemą? nežinau, bet jei man trūktų maisto tai aš tikriausiai eičiau jo ieškot į Maximą. (Kitais metais ketinu kelti savo kandidatūrą į seimą. planuoju, kad mano numeris bus 4, taip kad ruoškitės.)
10. Ar buvai rimtai rimtai įsimylėjęs/įsimylėjusi? Kaip viskas baigėsi? eee.. buvau vieną kartą, bet paskui tą serialą nutraukė.
11. Ar manai, kad Maxima geriau už Norfą? Kodėl? Argumentuok savo nuomonę 11 žodžių. mano laisva dvasia nesiketina spraustis į vienuoliką žodžių! Maxima(1), nes(2) maxima(3) yra(4) akropoly(5), o(6) akropoly(7) pringles(8) nuolaidos(9) dabar(10) yra(11).

širdingai ačiū tiems, kas skaitė, nes man tai labai daug reiškia. iš esmės tai reiškia, kad aš čia ne vienintelis kuris nesimoko. pala, dabar gi sekmadienis, kad mane kur velniai. dabar tikriausiai pagalvosit, kad aš kažkoks susimaišęs-ataušęs-nedašutęs moksliukas su labai plačiu žodynu ir geru humoro jausmu . bet kai pagalvoji tai gali būt ir blogiau, taip kad galit taip galvot jei norit.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2) »

 1. 1

  Daniela rašė,

  2013-10-08 @ 14:20

  Sveiki! Esame Vilniaus universiteto, sociologijos studijų programos 3 kurso studentės.
  Atliekame tyrimą apie pirkimą grupinių pirkimų portaluose ir norėtume sužinoti vyrų nuomonę
  pateiktais klausimais. Patikiname, kad ši anketa yra anoniminė ir garantuojame visišką Jūsų
  atsakymų konfidencialumą. Jūsų nuomonė mums labai svarbi, tad iš anksto nuoširdžiai
  dėkojame už atsakymus.
  http://www.publika.lt/apklausa-15-5251b08e6cbc2.html

 2. 2

  nykea rašė,

  2013-11-03 @ 02:17

  Na kaip dėl to moksliuko tai nežinau, bet panašu, kad plačiu žodynu ir geru humoro jausmu tikrai pasižymi, truputėlį paskaitinėjus tavo įrašus padariau išvadą, kad tau reiktų videoblogus kurti, o ne čia rašyti :)

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: