BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Butas Griūva!!!

Atsikeliu. Meluoju, to ką aš padarau bandydamas išlipti iš lovos atsikėlimu niekaip nepavadinsi. Išsivartaliojimu? - gal, išsiropojimu? - gal, netyčiniu išsitėškimu ant grindų? -gal. Bet atsikėlimu? - na jau ne.

Vienaip ar kitaip, su dievo pagalba ar be, aš kažkaip pasiekiu vonią kur mane pasitinka malonus šilto vandens čiurlenimas. Neapsigaukit, visas čiurlenimas vyksta ant grindų ir iš unitazo.

Visa laimė esu geras namų apyvokos daiktų taisytojas tai viską mikliai sutvarkiau po tualetu pastatydamas kibirą.

Vienintelė mano vonioje sausa vieta dabar yra ta, kurioje gyvena voras. Anksčiau man buvo jo gaila.Aš kiekvieną kartą valydamas dantis pagalvodavau, kad va, kai kas tai neturi jokios priežasties valytis dantų, nes nevalgė jau nuo tada, kai jam į galvą toptelėjo mintis, kad tamsioje mano vonioje tikriausiai renkas visos šito buto musės. Bet tada jis su savo voratinkliais uzurpavo visą mano tualetinį popierių ir mano gailestingumas išgaravo lyg niekur nieko.

Be to aš paslapčia viliuosi, kad minėtasis voras gal kartais supyks ir suvalgys visus vonioje gyvenančius tarakonus.

Bet palikim tuos tamsius vonios reikalus ir pereikim prie šviesesnių mano buto kampelių. Kad ir prie miegamojo, kuriame nėra nei vienos kėdės, kuri prieš man atsikraustant nebūtų turėjus daugiau kojų negu kad turi dabar. Na, dabar bent jau žinau kas atsitinka jei dažnai ir ilgai ant jų supiesi.

Be to, kam rūpi kiek kojų turi mano buto kėdės, jei ir aš pats vakar vos vienos nenusilaužiau. Viskas įvyko labai staiga ir netikėtai. Ėjau aš sau pasistrakaliodamas  trajektorija lova - krėslas ir tik šast, o pusė mano kojos jau lyg niekur nieko susilindus į grindis ir tuo labai patenkinta.

Na, bet dėl skylės grindyse aš per daug nesijaudinu. Pastačiau virš jos šiukšlių dėžę ir mano butas vėl atrodo kaip naujas. Bent jau tol, kol nesprogs tualetas ir visas vanduo pro tą skylę nesubėgs kaimynui ant galvos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3) »

 1. 1

  Pieštukėlis rašė,

  2013-11-05 @ 23:51

  Jei gerai atsimenu, tu gyveni Vilniuje. LAbai noriu tikėti, kad per šiuos du savo buvimo čia mėnesius jau esu tave sutikus kažkur tik pati to nežinojau. :)

 2. 2

  hashisher rašė,

  2013-11-06 @ 00:24

  ne tik vilniui, bet ir baltupiuos >:D ir ne, nesi, aš žinau kaip tu atrodai!

 3. 3

  poisonapple rašė,

  2013-11-26 @ 23:14

  skylė grindyse? jeigu ji būtų labai gili, maždaug tokia,kad matytųsi kaimyno butas, galėtum lengvai susižvejot nemokamų daiktų. Čia taip, kai jau bėda prispaustų…

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: