BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Duokit sausainių

Pirmadienis, ir vėl jis blyn atėjo. Neturėčiau čia dabar rašyti, prisipažinkim. Niekas čia neberašo. Po to kai išėjo Enorka blogas ritos tik žemyn. Bet nu prisipažinkim ir kitą dalyką. Aš tiesiog nebesugalvoju kaip dar prokrastineitinti. Tad nenorom grįžtu prie paauglystės hobių. Vis kūribingesni nei feisbukas. Kad ir kokie kūrybingi būtų mano privatūs iventai, į kuriuos neateina net tie du išskirtiniai pakviesti žmonės. Tipo draugai. Lyg draugai neturėtų dėlioti savo prioritetų taip, kad aš niekada nebūčiau vienišas.

Bet grįžkim prie pirmadienio. Tas dienos momentas kai leidau sau juodos kavos buvo geras. Tada tas kitas, kai studentė pasakė, kad mane myli irgi buvo visai nieko. Vienas iš geriausių visgi buvo kai variau miegot grįžęs iš darbo. Įsiropščiau į lovytę ir visas trisdešim minučių atsijungiau. Negaliu patikėti, kad jos jau prabėgo. Norėčiau labai visą tolesnę rašliavą dedikuoti toms trisdešimt minučių. Jei nes jūs, mano mielos, dabar būčiau dar piktesnis nei esu. Ir trisdešim kartų nelaimingesnis. Turbūt verkčiau apsikabinęs kompą. Kodėl aš turiu dirbti? Kodėl niekas man alaus neduoda už dyką? Tokios mintys man varo deprresiją. Cituojant Aleną G. “when can I go to the supermarket and buy what I need with my good looks?”. Tikrai, Alanai, kada pasaulis susiprotės? Vienas dalykas, kuris visiškai nepasikeitė per visą šitą dešimt metų, kai aš rašau blogą. Pasaulis niekaip ne-su-si-pro-tė-ja.

Ir šiaip. Nenoriu būti niurzga ir nelaimingas bambeklis. Bet gal einu vis dėlto sausainių nusipirksiu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5) »

 1. 1

  manoVardasAfganistanas rašė,

  2016-07-25 @ 23:12

  tavo pastaruosiuose įrašuose dominuoja tokie skaičiai kaip: keturiasdešimt ir trisdešimt. tai kiek tau metų?

 2. 2

  hashisher rašė,

  2016-07-26 @ 11:00

  žmogau, aš rimtai miegojau trisdešim minučių. Čia ne metafora.

 3. 3

  moterisvovere rašė,

  2016-07-28 @ 12:41

  Nusipirk Oho traškučių. Sušmaukšti jų ir vis tiek nesijauti kaip storas kirminas - selfesteemui ir vakarui yra labai gerai.

 4. 4

  Sanča Panca rašė,

  2016-07-29 @ 15:46

  Hashisheris valgo Pringles. Jis su jais sutartį sudaręs. Nesiųlyk čia savo oho nesąmonių, tarp mūsų nėra patriotų.
  Nebent tu su oho sutartį sudarei:/

 5. 5

  balanematė rašė,

  2016-08-28 @ 21:21

  smagu, kad pagaliau grįžai.
  o alaus ar sausainių visada yra kas duos, tik kreipkis :)

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: