BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įsivaizduoti Džoną Lenoną.

Taigi, vasara. Ką tik oficialiai prasidėjo metų laikas, kurio žmonės laukia visus metus ir kurio sulaukę niekas neturi ką veikt.

Manęs šis likimas tikėkimės neištiks, nes turiu krūvą klausimų, kuriuos kaupiau dar nuo rugsėjo. Na žinot, buvo ten kažkoks žaidimas.Tik nelabai atsimenu nei jo pavadinimo nei to ar jis išvis jį turėjo.

Trumpai tariant, jeigu prisijungei prie monarchinės blogo visuomenės vėliau negu kad prieš kokius metus, tai gali interpetuoti tolesnį tekstą kaip vieną iš tų, kuriuos žmonės deda į internetą norėdami surasti savo antrąją pusę:

ps.: klausimai nuo 7sleepyhead7. Jeigu laikui bėgant paaiškės, kad jie buvo skirti ne man arba panašiai tai siūlau nusiraminti ir baigti siųsti man dviprasmiškas žinutes <3.
1.Kokius tris daiktus pasiimtumėte į negyvenamą salą?
Radiją, kad nuo pasaulio neatsilikčiau. Ledų, nes ten tikriausiai karšta ir nuodų - jei ledų atsargos per greit baigtųsi.
2. Kokį norą sugalvotumėte, jei pagautumėte auksinę žuvelę?

Jei reiktų ant smūgio sugalvot tai sugalvočiau, kad noriu būt laimingas. Aš visada šitą sakau, kai nebūna laiko galvot. Bet jei duotų nors kokias penkias minutes pasirinkčiau namą kostarikoj.
3. Ko šiuo metu nemėgstate?
Uodų, nes sėdžiu lauke, beveik po obelim ir ką tik palijo. Beje dabar aš tiksliai žinau, kiek žingsnių nuo mano namo dar galima naudotis internetu.
4. Ar kada skaitėte mano blogą?
Tikriausiai. Kadangi neturiu facebooko, kuriuo naudočiausi, tai tenka skaityt kitų žmonių blogus. Kas yra visai gerai. Nes nepraleidžiu prie kompiuterio per daug laiko.
5. Ko prašysite kalėdų senelio?
O velnias, kadangi jau turiu namą kostarikoj tai tikriausiai ne pro šalį būtų purškalas nuo uodų ir skiepai nuo maliarijos.
6. Į kokią planetą norėtumėte nuvykti?

Į saulę. Žmonės sako, kad priešingybės traukia, bet aš tuo netikiu. Be to, esu labai daug apie ją girdėjęs ir norėčiau pažiūrėti ar ten tikrai taip karšta, kad nuskridęs ten numirčiau.
7. Kokia yra jūsų svajonių romantiškiausia akimirka?
Nu tai va: aš sėdžiu verandoj savo vilos, kurią gavau iš auksinės žuvelės. Jau saulė eina vakarop ir nėra nė menkiausio vėjelio. Todėl aš nei iš šio nei iš to nusprendžiu pasivaikščiot. Bet vos tik žengiu žingsnį jūros link tiesiai prieš mane iš už medžių išnyra žmogus, kuris atrodo lygiai taip pat kaip ir aš. Toks pat gražus ir sąmojingas. Tik tiek kad moteris. Tada mes draugiškai abu kartu patiriam katarsį, susituokiam ir einam purkštis nuo uodų.
8. Koks pats gėdingiausias dalykas nutikęs jums?

Vieną kartą, po pamokų iš neturėjimo ką veikt gulinėjau šen ten mokykloj ant grindų. Norėjau pažiūrėt, kokį vaizdą mato grindys, kai mokiniams būna pamokos ir man atrodo, kad mane pamatė valytoja. Teko dėt į kulnus ir nešt kudašių į kitą aukštą, kur niekas manęs nepažįsta.
9. Ko norėtumėte pusryčiams?
Šiandien valgiau kiaušinienės, tai rytoj norėčiau Pringles šonkaulių skonio ir pomidorų mišrainės, nes labai senai jau jos nevalgiau
10. Kokia kyla pirmoji asociacija su žodžiu seksas?

Seksis? Kai manęs klausia tokių dalykų (ir dar jeigu neduok dieve liepia negalvot ir atsakyt kuo greičiau) tai aš būnu per daug susinervinęs, kad galvočiau asociacijas ir tiesiog pradedu vardint viską ką matau aplinkui. Aš nelabai pakeliu stresą.
11. Kaip manote, koks yra jūsų didžiausias trūkumas?

Mano didžiausias trūkumas yra aplinka, kuri nesupranta, kokį nuostabų žmogų šalia turi.

http://3.bp.blogspot.com/_0N9z0lesD-g/TOMesgUzy2I/AAAAAAAAAR4/Yvj0ZqrL_gs/s320/mr+perfect.jpg

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (6) »

 1. 1

  bohema rašė,

  2013-05-29 @ 08:35

  Atsisėdau su kava ir tavo blogą įsijungiau, sukasi muzika ratu, patinka. Galvoju, Hašai, seniai gyriau tavo muzikinį skonį, tai paglostysiu savimeilę biškį :)

 2. 2

  dilaila rašė,

  2013-05-29 @ 09:12

  Radiją? seriously? pirma mintis buvo, paskui supratau, kad čia visi laivai pro šalį. Atsitikimas su valytoja vertas šyptelėjimo.

 3. 3

  hashisher rašė,

  2013-05-29 @ 12:52

  o kuo blogas radijas? ten skaito žinias ir panašiai, be to, yra tikrai gerų radijo stočių, vieną kartą kažkurioje net Kusturicą grojo, jau nekalbu apie bitlus ir panašiai :)
  ps.: bohema, kadangi šiandien man nuotaika pusė velnio, tai pasidalinsiu vienu iš savo visiems ir taip gerai žinomu muzikos išsikasinėjimo šaltiniu:
  http://www.rollingstone.com/music

 4. 4

  vaivaivai rašė,

  2013-05-29 @ 20:54

  Muzika kaip visad puiki, bet jau vien už Beach Boys šitą dainą milžiniškas pliusas :) Tik Hashisheri, mokslo vyre, saulė juk ne planeta, o žvaigždė, tad gaunas, kad neatsakei į klausimą.

 5. 5

  hashisher rašė,

  2013-05-29 @ 21:45

  neskiesk! nuo kada čia taip? nes tada kai aš dar rašiau astronomijos vadovėlį antram skyriui buvo aiškiai parašyta:
  “Saulė - planeta, didžiausia iš visų planetų.Joje gyvena dievas, kuris kaip auką priima erškėtuoges arba nekaltus kupranugarius.”

 6. 6

  Karolina P. rašė,

  2013-06-27 @ 16:30

  Smagiai susiskaitė. Ir tikrai puiki muzika fonui:)

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: