BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Man čia darosi bloga

Liepa, karšta. Šiandien sutikau savo buvusią dėstytoją. Taip, buvusią. Dabar jau turbūt nebereiktų juokauti apie tai, kaip esu atseit keturiasdešimtmetis. Nu, nes daros kažkaip pavojingai nebejuokinga. Aišku, draugam visada sakau, kad neatsimentu kiek man metų, o jie visi kumščiuoja ir šaipos, kad dailios padavėjos manęs prašo parodyti ID. Nu, kąžinau. Nuo šiandien baigiu skustis. Nuo rytojaus varau darytis tatuiruočių. Jaučiu hipsterių niekas netrolina dėl amžiaus. Jų gal išvis niekas netrolina. Nes jie ir taip troliai.

Vieną trolį pažįstu. Atrodo kaip tikras trolis. Negaliu nustoti žvengti pamatęs. Žinau, kad nemandagu, bet nu ką padarysi. Mano dabartinė filosofija yra žvengti kas kartą kai tik žvengiasi, nes nu gyvenimas kažkoks nebejuokingas, kai baigi univerą.

Visi pradeda kalbėti apie darbą. Durnesni pradėjo kalbėti apie darbą prieš 5 metus, kai aš tik įsimokslinau Almamateroj. Dabar Alma mater skamba kažkaip nostalgiškai. Et, Alma mater… Kaskart kai einu pro morgą galiu sakyt “čia buvo mano Alma mater”. Ir žinot, visai gera taip sakyti. Jaučiu savy didybės stygelę virpančią. Turbūt tokią turi visi VU absolventai. Nu nes mes tiesiog geresni.

Tada visi pradeda kalbėti apie žmoną. Šitos kalbos ypač žudo. Bus ta žmona. Kada jai reiks tada ir bus. Tuo tarpu man dar reikia išpirdolint iš čia ir šiaip. Suprantat apie ką aš.

Tai va, o apie tai, koks aš šaunuolis, kad baigiau ir tram pam pam visi kalbėjo labai trumpai. Maždaug “sveikinam Hašai, kaip mes tavim didžiuojamės, ar girdėjot visi, Hashas gavo 10, o kur tavo žmona Hašai? Ai, nėr žmonos? O koks ten sakei tavo darbas? Kiek ten sakei uždirbi? Ai tiesa, beveik nieko… ”

Supraskit jūs. Hashas neformalas. Hashui nereikia darbo. Hashui reikia hashisho.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (10) »

 1. 1

  manoVardasAfganistanas rašė,

  2016-07-24 @ 23:31

  nu va. aš pvz nebaigiau. tai va.

 2. 2

  hashisher rašė,

  2016-07-24 @ 23:45

  Išvarei dirbt į “daktarai be sienų” ir neliko laiko mokslam?

 3. 3

  manoVardasAfganistanas rašė,

  2016-07-25 @ 00:47

  susimoviau ir neatsimoviau, tai ir nebaigiau. bet baigsiu. tikiuosi. kam čia būt nevykėlei dabar ir pasiduot.

 4. 4

  hashisher rašė,

  2016-07-25 @ 10:52

  pf, bullshit, leiskite pasakyti. Geriau jau nebaigti, negu baigti vien tam, kad baigtum. Ir visai tu ne nevykėlė jei nesiseka kažkoks durnas dalykas. Nu negi man vienam svarbu, kad vaikai ieškotų savęs, o ne diplomo????

 5. 5

  Батюшка rašė,

  2016-07-25 @ 19:08

  Neužteks tatuškės pasidaryt, kad hipsteris būtum, dar užsiaugink kušį, palaikink barzdų klubo page’ą Facebooke, rūkyk tabaką, duok dviprasmiškų užuominų apie biseksualumą ir parodyk, kad paauglystėje buvai emo arba gotas, tada gal užklijuos kas hipsterio etiketę :D

 6. 6

  hashisher rašė,

  2016-07-25 @ 19:40

  Tatuškės pilnai užtenka. O barzdų klubą jau palaikinau, nesu naivus.

 7. 7

  moterisvovere rašė,

  2016-07-28 @ 12:35

  Na tu fak jė, taip ir užuodžiau, kad filologas. Na nes istorikai turi šūdbarį, filosofai - nė nežinau, antrą šūdbario aukštą… O filologai turi morgą. Ir va tokį kaip jūsų humoro jausmą. Kaip ir vienos dekanato moters auksinius batus.

 8. 8

  hashisher rašė,

  2016-07-28 @ 19:16

  Koks ten šūdbaris. Sovietinė valgykla. Ir apskritai, tai dar nieko neįrodo. Aš gal esu gerai aplinką ištyręs fizikas ;)

 9. 9

  moterisvovere rašė,

  2016-08-02 @ 16:07

  Na tai fizikas ne tą studijavęs. Nepaslėpsi. Ne.

 10. 10

  hashisher rašė,

  2016-08-02 @ 17:14

  Jei nebūčiau studijavęs fizikos iš kur tada žinočiau, kad Pitagoro teorema yra: a² + b² = c².
  mind blown.

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: