BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nešam kudašius į kalnus

negaliu pakęst rytų, kurie prasideda blogai. iš idėjos jie lyg ir sugadina visą dieną, bet niekad negali būti tikras. Gal, velnias, viskas bus gerai.

šiandien paskaitos man tik nuo dvylikos ir aš jau koks mėnuo negaliu žiūrėt į savo riešus nebijodamas, kad mano kraujagyslės nesprogs vien nuo žiūrėjimo.

mano kambariokas ruošiasi kelionei tur de france, o aš ruošiuosi kelionei į Akropolį, reikia sumokėt už internetą, kol neatjungė.

mano bute kažkokie ekstremalai užrakino šiukšlių vamzdį ir parašė: “rūšiuokit”. pats dar nemačiau, bet man taip sakė, kad ten taip parašyta.

šiandien mečiau į šiukšlių dėžę savo plaukus iš vonios ir pagalvojau, prie kokių, velnias, šiukšlių turėčiau priskirti savo plaukus?

mano plaukai net ne šiukšlės. nėra visoj lietuvoj gražesnio dalyko už mano plaukus, o aš juos renku ir metu į šiukšlių dėžę.

galiu lažintis, kad tikrai yra kokia maniakė, kuri mielai juos pasiimtų ir pasidarytų iš jų altorių. aš tai tikrai pasidaryčiau, jei butas ir taip jau kaip kiaulių mygis neatrodytų.

juk visi žinot ką žodis “mygis” reiškia? jei ne, tai galit įsivaizduot žiurkių urvą.

mano buto grindų lentelės iššokinėjusios nuo nuolatinių potvynių, o tos kur neiššokinėjusios tai murzinos nuo senų gerų laikų kai aliejiniai dar nebuvo pasibaigę.

bet man nekliūna mano grindys. man patinka mano paprastas butas. vienintelė problema, kad jis ne mano ir kas žino, kada turėsiu nešt iš čia savo kudašių už tai, kad priveisiau tarakonų ir nuspalvinau grindis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (8) »

 1. 1

  Akvilyte rašė,

  2013-03-21 @ 00:18

  pasiilgau Hashisher’io!

 2. 2

  Akvilyte rašė,

  2013-03-21 @ 00:20

  hey, prisijunk prie fb - būsiu sekėja ir tada tikrai skaitysiu visus tavo pasisakymus socialiniais, demagoginiais, politiniais (?) ir etc. klausimais. :)

 3. 3

  hashisher rašė,

  2013-03-21 @ 01:23

  o velnias :D nu, Akvilina, čia gi dienoraštis ir jis labai labai slaptas :D
  ps.: hashisheris turi feisbuką, bet po to, kai jį susikūrė ir pradėjo naudot, nebenaudoja. užtat visada gali sekt jo el paštą: hashisher@gmail.com (huh huh huh)
  in conclusion, turiu apelsinų sulčių, ir, akivaizdu, vieną laisvą lovą. jei nebijai tarakono kuris gyvena vonioj, tai žinok, kad aš naktį dažnai pamirštu užrakinti duris. mirkt-mirkt.

 4. 4

  Akvilyte rašė,

  2013-03-21 @ 15:45

  prisimenu, kad turejai fb, bet kazkodel fb to neprisimena ir taves nerodo. :D hm, is kur ta laisva lova? kur kambarioka pradanginai? ;)

 5. 5

  hashisher rašė,

  2013-03-21 @ 22:38

  taigi, kad turėjau, kai ėjau į mokyklą.
  o jei, ch-chmm… na, melskis, kad tas el. paštas, kurį man vieninteliam rodo yra tavo, nes bijau čia susikompromituot. žinai gi kas per dalykas tas internetas, vieną kartą kur prišneki ne tą, ko reikia, tai paskui niekam neįrodysi, kad jiems tik pasivaideno. ;)

 6. 6

  Lola rašė,

  2013-04-01 @ 22:03

  jei tu nieko naujo ir neparašai, aš įsijungiu tavo blogą vien muzikos paklausyt.

 7. 7

  neturiu.nikneimo rašė,

  2013-05-15 @ 23:05

  ko miegi, hashisheri?

 8. 8

  hashisher rašė,

  2013-05-16 @ 19:39

  prisivalgiau obuolių, aptingau, o dabar turiu laukt, kaip koks miegantysis gražuolis, kol kas pabučiuos.

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: