BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(Pūkeli, jei šitai skaitai, tai mes visi labai tavęs pasiilgom ir aš, beje, atsiprašau)

Šį kartą - klausimai nuo Individo. Individas, kaip vieną kartą sėkmingai išsiaiškinau besėdėdamas autobuse ir kartkartėm šen bei ten bepasiklausinėdamas svetimų pokalbių yra stačiai vos ne pats didžiausias įžeidimas, kokį tik vienas mokyklinio amžiaus žmogus gali pasakyti kitam mokyklinio amžiaus žmogui.

Tada, žinoma, man nepavyko išgirsti konkretaus žodžio “Individas” apibrėžimo, ir šiaip, jei gerai pamenu, jo net nebuvo, buvo tik: “Individe, tu!”. O gal net kablelio nebuvo.

Vienaip ar kitaip, tie mano tamsos ir nežinojimo laikai jau seniai baigėsi ir dabar aš žinau - žodis “Individas” (kaip spėju visada rašomas iš didžiosios raidės) yra tiek įžeidimas tiek ir šiaip, paprastas žodis dažnai naudojamas baudžiamajame kodekse.

——————————-
1. Baisiausias košmaras?

Kiek save atsimenu (du- trys mėnesiai atgal) baisiausias mano košmaras buvo tada, kai sapnavau, jog man šizofrenija. Tai buvo ištisa košmarų serija pasikartojanti kiekvieną naktį. Sapno metu aš pabusdavau trečią valandą ryto, matydavau kambaryje tai pranykstančius tai atsirandančius žmones ir kas baisiausia - galvoje aiškiai girdėdavau kažkieno balsą. Bet žinoma, kai eini ir visiems iš eilės pasakoji kokius baisius sapnus sapnuoji ir kaip labai tau reikia paguodos ir užuojautos anksčiau ar vėliau būtinai atsiranda kas nors, kas papasakoja kokius tris kartus baisesnį sapną ir užkiša tavo kakarynę. Taip atsitiko ir man. Ir tai padarė pabaigą mano emocingiems, įstabiems ir kaip paaiškėjo ne tokiems jau ir nesibaigiantiems, košmarų pasakojimams.
2. Kokią pasaulio pabaigą labiausiai norėtumėte išvysti?

Norėčiau pamatyti, kaip vieną pavasario rytą visi pasaulio žmonės atsibunda ir paspringsta nuo meilės, laimės, džiaugsmo ir per daug gražaus oro, o po viso to Žemė sprogsta kaip didelis blizgantis konfeti burbulys. Dar neapsisprendžiau dėl pasaulio pabaigos garso takelio, bet galvoju apie “Bye Bye Love” The Everly Brothers.
3. Jei būtumėte Kalėdų Senelis, ką man atneštumėte dovanų? Taip taip, man.

Individui iš baudžiamojo kodekso? :O. Iš tavo ‘avataro’ sprendžiu, kad mėgsti parkerius, tai tokį ir padovanočiau:

http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/369125593/Cheap-Discount-Santa-Claus-pen-Xmas-gift-originality-ball-pen-font-b-Writing-b-font-20.jpg

4. Ėėėė, o ką tada sau padovanotumėte?

Ėj, ėj, ėj!! Aš būčiau Kalėdų Senelis. THE Kalėdų THE Senelis! Aš ir taip jau viską turėčiau.

5. Trys žmogaus savybės, kurių labiausiai neapkenčiate?

Nekenčiu kai klausia ar noriu ko nors, o paskui žiūri, kad per daug nesuvalgyčiau. Nekenčiu kai klausinėja tokių nesąmonių kaip: “ką apie mane manai?”, “kaip tau tas/kaip tau anas?” ir šiaip verčia galvot apie visokius dalykus mano “Negalvojimo Valandomis” - o tokios gan dažnai pasitaiko, ypač tada, kai nereikia galvot ką valgysiu pietums. Bet labiausiai už viską negaliu pakęsti kai žmonės sako, kad klausosi visokios muzikos! Turiu omeny, niekam vis tiek nerūpi, ko tu klausai, šitas kvailas klausimas grynai vien formalumas, grynai vien pokalbiui palaikyt, jėzau, jei nenori su manim kalbėt tai taip ir  sakyk, gerai??

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lr4a21DagZ1qk8kiro1_400.jpg

6. Kokia gyvenimo prasmė? O.o

Manau pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, ar ji išvis egzistuoja. Būtų labai gerai, jei Gyvenimo Prasmė kartas nuo karto apsireikštų kokiai bobelei jos išsekimo metu. Tada minėtoji bobelė galėtų ją nufotografuoti, parodyti visam pasauliui ir išlaisvinti karalaitį Hashisherį nuo sunkaus protinio darbo! Visgi manau, kad gyvenimo prasmė greičiausiai turi kažką bendro su draugyste.

7. Būti ar nebūti? KODĖL? O.o

Na, Būti, nori tu to ar ne, anksčiau ar vėliau, su tavo pagalba ar be, vis tiek baigiasi Nebūti, taip kad nelabai turi kažkokį pasirinkimą mano mielas drauge, Individe.

8. Ko tikitės iš ateities?

Bent jau apdovanojimo už viso gyvenimo nuopelnus.

9. Trys klaidos, kurias norėtumėte ištaisyti? [nebūtinai jūsų klaida] Įsivaizduokim, kad Jūs esate Dievas.

Ištraukčiau visus brangius dalykus, kuriuos, bandydamas savo kantrybę, palaidojau tualeto dugne. Ak, koks naivus tada buvau. Dar dabar atsimenu, kaip stovėjau laikydamas laikrodį iškeltą virš unitazo ir visiems garsiai skelbiau, kad, atseit: “žiūrėkit, žiūrėkit, gerieji žmonės, aš nieko nebijau! Aš viską galiu!” . Tada - pliumt, ir mano pasirodymas baigiasi visišku fiasko. Dar sugrąžinčiau katiną Pūkelį, kuris prieš tris mėnesius pabėgo iš namų (Pūkeli, jei šitai skaitai, tai mes visi labai tavęs pasiilgom ir aš, beje, atsiprašau) ir negrįžo ir padaryčiau, kad jis nebūtų toks idiotiškai aš-katinas-aš-viską-galiu pasikėlęs, velniai griebtų.

10. Kadangi abu esate vyrai naaa… Kokia turėtų būti žmona?

Gal dar katalogą kokį parodyk? Vienaip ar kitaip (suprask, ar parodysi, ar ne) apie mano žmoną turėtų būti galima parašyti knygą. Ir ne kokį šimto puslapių bestselerį, o vieną tų kažkur iki penkių šimtų puslapių romaną, kurių niekas neskaito.

11. Kas priverčia jus nusišypsoti?

Anekdotai ir tos akimirkos, kai supranti, jog ką tik labai labai ne vietoj nusikeikei, o dar labiau nusikeikdamas tik dar labiau pabloginai situaciją.

http://shotzombies.com/wp-content/uploads/2012/05/fpVcA2.jpg

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2) »

 1. 1

  slapta77 rašė,

  2013-08-17 @ 09:56

  Ar grįžo Pukelis? :(

 2. 2

  Stranger rašė,

  2014-01-08 @ 14:25

  Mielas hashisheri,
  dėl 5 klausimo - I feel ya

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: