BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Suprask, ne jogurto pakelių!

Pirmą kartą kėliausi taip anksti vien tam kad nueičiau į kažkokią įstaigą. Kartu su saule ir su Maximos pardavėjomis mažomis grupelėmis marširuojančiomis visomis vilniaus rajonų gatvėmis.  Kartu su savo visus laiko išbandymus išlaikiusiomis tarybinėmis šukuosenomis ir plačiomis kelnėmis. Ak, kad taip kiekvieną dieną turėčiau progą prie jų prisiderinti. Jei ne įsitrinti į jų gretas, tai bent tyliai vilktis joms iš paskos, kol pastarosios laidydamos savo gyvenimo išmintį, kurios man niekas nesiteikė perteikti, aptars tai kurios sūnus vertas pagarbos, o kurios - tik nesavarankiškas veltėdis.

Ir todėl aš dabar sėdžiu priešais Thomas Philipps pastatą su kuprine pilna jogurto. Suprask, ne jogurto pakelių, o gryno, nesupakuoto jogurto, kuris gal kažkada (ryte, kai supratau, kad nebespėsiu pavalgyti, kaip ir tai, kad šaldytuve nieko be jogurto nėra) buvo indelyje, bet nebėra.

Mano sąsiuviniai, mano pieštukinė iš pirmo kurso laikų,  mano naujo buto raktai, mano akinių dėklas, dabar viskas yra braškių skonio. Kiek galėjau daiktus nulaižiau, kiek galėjau nušluosčiau su savo paskutine, nosiai kaip kranui bėgančiai skirta nosine, bet galėjau tikrai ne tiek daug, kad vėliau jų nebūtų gėda parodyti pasauliui.

O dabar man jau reikia eiti į įstaigą į kurią aš čia taip anksti išsiruošiau, ryškiai, kaip visada, neatsižvelgamas į tai kaip greitai kartais važiuoja autobusai. Nes dar vienas neapdainuotas ryto stebuklas - gatvių šlavėjas  pagalvos, kad aš kažkoks benamis valkata ir neabejotinai pabandys mane iššluot su savo tvirta aukštojo mokslo neragavusia šluota.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (6) »

 1. 1

  nugiaš rašė,

  2014-04-06 @ 16:40

  Man kažkada “Miau” pasipylė.
  Ir braškinis.
  Dabar žiūrėt nebegaliu.
  Į juos.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 2. 2

  o132 rašė,

  2014-04-13 @ 16:39

  Negalėčiau pasakyti (ar tiesiog negalima taip sakyti), kad aš džiaugiuosi, jog tavo jogurtas pabėgo iš savo indelio, bet taip pat negalėčiau pasakyti (bet sakyti galima), jog man tai nepatiko. Bet tai nelabai gi ir svarbu. Svarbiau (bent man), kad kiekvieną kartą perskaičius tavo dar neskaitytą įrašą susimąstau kaip po velniais tu galėtum atrodyti. Ir geidžiu (..koks stiprus žodis..) tave kada išvysti, o gal bent sutikti realiai, net nežinant, kad tu Ponas Gerbiamasis Van Hashisheris.

 3. 3

  nesakysiu rašė,

  2014-05-07 @ 22:48

  Hashiuk, pasiilgom tavęs, parašyk ką nors

 4. 4

  ? rašė,

  2014-07-03 @ 15:54

  Aš laukiu tavo laiško be raidžių, be sakinių -
  Velniop visi tie žodžiai.
  Man negaila tu prabėgusių dienų,
  Keistų sapnų, minčių ir abejonių…

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 5. 5

  Miliu tave rašė,

  2015-02-11 @ 00:54

  Kodėl atėmei save iš mano glėbio?

 6. 6

  aurekaja rašė,

  2015-03-27 @ 22:49

  Gerą rytą apturėjai

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: