BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Tema nr.1

Egzamino laikymo tehnika. (tinka tik man)

Iš šito tikiuosi kada nors padarys kalėdinį atviruką. ir kai taip atsitiks labai norėčiau, kad baltos vietos būtų su tais blizgučiais kurie tepa rankas.

Šiaip čia mano kambariokas. kad išėjo besmegenis, na, benamis besmegenis, tai čia jau stačiai ne mano nei reikalas nei kaltė.

P.S.: šiandien  laikiau egzaminą ir supratau, kad kai gimiau buvo trečiadienis!

http://imageshack.us/a/img13/9397/5ukm.jpg

Rodyk draugams

Komentarai (13) »

mano prigimtinės teisės

sakai, šampūnas? girdėjau, kad toks yra, bet pačiam niekad neteko pabandyti. aš labiau eisiu-išsiplausiu-galvą-į-Vilnelę-kai-pavasaris-ateis žmogus. Tėvai pergyvena, kad aš su savo tokiu požiūriu baigiu suriebaluoti visus jų baldus. bus tų baldų.

čia mano šuo, ir jo požiūris į mane:

http://imageshack.us/a/img163/3517/ahk5.jpg

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

Nuoširdūs pasipasakojimai

šeimoje aš paskleidžiau gandą,

kad mes rytoj pietums valgysim kibinus

ir nors niekas manim netiki

mes rytoj pietums valgysim kibinus

http://imageshack.us/a/img560/8091/0m1c.jpg

Rodyk draugams

Komentarai (2) »

mano koja, dramatikša pauzė, raudona

čia - mano raudona koja. mano koja šiaip labiau murzina nei raudona, bet baigdamas kokį nors darbą visada leidžiu sau pasimėgauti ryškių spalvų teikiamais malonumais. kalbant apie ryškias spalvas, kaip tik prisiminiau savo jūrų kiaulytę. ir norėčiau pabrėžti, kad mano šuo visai nesistengia įgyvendinti savo Dobio vardo jam keliamų reikalavimų!

http://imageshack.us/a/img191/8219/ur4l.jpg

Rodyk draugams

Komentarai (2) »

ŠULDU-BULDŲ

kadangi niekas neatlieka pozuojamojo veiksmo around here. net mano šuo ir tas tupi savo tupykloj ir dreba, nes mano, kad prasidėjo koks nors pasaulinis karas ir priešas bando susprogdinti dangų. durniau tu durniau, tai vadinama fejerverkais arba pirotechnika, čia jau kaip tau patinka. o kaimynai taip daro ne todėl, kad nori susprogdinti dangų, o todėl, kad nori susprogdinti mano namus. nemeluokit man, žinau.

taigi, kaip sakiau, kadangi niekas man nepozuoja ir dėl to aš esu labai piktas. tai visas susinervinęs iš virtuvės nušniojau obuolį. nežinau, ar jis buvo nusiteikęs su manim dirbti, bet Frankly, my dear, I don’t give a damn.

http://imageshack.us/a/img836/5043/y8ej.jpg

Rodyk draugams

Komentarai (0) »