BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žmonės turėtų suprasti, kad straipsnio pavadinimas - ne vieta reklamai! (LABAS MAMA!!!!)

Klausimai nuo Loros. Spėju nuo Loros Palmer, nes kitokios nepažįstu. (bent jau asmeniškai)


1. Ar norėtum būti priešingos lyties negu esi? Kodėl? (O jei tik trumpam?)

Ne. Nes ne (Ne). Jei rimtai, tai kad ir kaip tave gerbiu už tai, kad išgelbėjai Nikolą Keidžą filme “Wild at heart”, bet moterie, ryškiai per daug negalvojai užduodama man šitą klausimą. juk pirmų pirmiausia tai aš neturiu moteriškų rūbų ir neturiu jokio noro būt negyvai užbadytas pirštais (žinau, kad jūs moterys, šitai sugebat) gatvėj kai apsirengčiau tuo, ką rasčiau pas save maiše ant grindų, kur laikau savo rūbus, nes gimiau autobuse ir neturiu tarnaitės. o antrų antriausia ( ir todėl svarbiausia ) jeigu būčiau moteris tai nei Oskaras Vaildas, nei Alenas Ginsbergas, nei Andis Varholas, nei Tomas Manas (kuris gal ir nebūtų patekęs į šitą sąrašą (nes kažkuria prasme lyg ir buvo vedęs ir turėjo vaikų) jei nebūtų parašęs mirties venecijoje, kuri man sudėjo visus taškus ant visų raidžių) į mane net nežiūrėtų. Žinia ir dabar ne perdaugiausiai žiūri. Bet faktas, jei būčiau moteris žiūrėtų dar mažiau.

http://24.media.tumblr.com/c2bc3e16dcc968b451a5e8caf71b8cef/tumblr_mo12gx8aKf1s0iyj1o1_500.jpg

2. Kaip manai iš kur atsirado visas pasaulis, kosmosas, pirmoji jų dalelė? Kas už viso to slypi?

Jėzau kristau, tikiuosi, kad niekas už niekur neslypi, nes jei slypi, tai ate ate sugebėjime užmigt per dvi valandas.


3. Kokiu žmogumi norėtum būti, jei galėtum būti toks koks nori būti?

Norėčiau būti toks žmogus iš kurio visi amžinai ima interviu ir niekas nesupranta kodėl taip daro. Nes jeigu kartais taip atsitiktų, (o dieve, padaryk, kad taip atsitiktų) aš galėčiau pritaikyti visus savo įgūdžius, kurių įgijau kurdamas visus tuos interviu savo galvoje. Aš kiekvieną rytą atsikeliu ir sad,kdau: “sveiki aš - ***** *********, esu ********* ******** ir artimiausiu metu ketinu jums papasakoti apie ********* ********” ir tada varau. O prieš eidamas miegoti sakau: “už tai, ką man pavyko pasiekti labiausiai esu dėkingas *****, sau, žinoma ir t.t.” - man dažniausiai būna labai sunku sugalvoti kam ateity turėsiu dėkoti, bet svarbiausia šito sąrašo esmė - nepaminėti savo mokytojų. nes aš piktas žmogus, velniai rautų!


4. Trys filmai, sukrėtę, įstrigę atminty, ir nebeišlipę iš jos. (Arba knygos). Argumentai neprošal taip pat.

1. Marselio Prusto “Prarasto laiko beieškant” - dabar net arbatos gert nebegaliu trečios klasės neprisimindamas!
2. Selindžerio ” devynios istorijos” - nesu vertas komentuoti.

3. “Party Monster” Fenton Bailey, Randy Barbato - toks smagiai šūdinai nevykęs filmas, kad kiekvieną kartą jį pažiūrėjęs noriu apsirengt kaip valkata, nusidažyt ausis spalvotai (čia slapta mano svajonė - nusidažyt su aliejiniais ausis) ir išdaužyt visus langus.

http://3.bp.blogspot.com/_rQChOWvpRbg/TQwbTzTaR8I/AAAAAAAAA5A/-7Pk4OXi2hg/s1600/tumblr_l5xeg7o1HG1qck30do1_500_large.png

5. Kokia manai yra žmogaus “misija” šiam pasauly? Kodėl vapšė gyvenam mes?

Aš labai viliuos, kad žmonės šiam pasauly neturi misijos, nes jei turi tai aš žlugęs. Ir mes gyvenam, šventas krabe, todėl kad mūsų motinos mus pasigimdė. O jos mus pasigimdė todėl, kad nereikėtų vienom visą gyvenimą lėkščių plaut. Kapiš?


6. Koks turėtų būti tikrų tikriausias draugas?

Jei pradėsiu čia dabar vardint tai dar galų gale paaiškės, kad aš ir pats ne dovanėlė, taip kad skrū jų su tokiais depresuojančiais klausimais.


7. KOks gyvūnas yra pats geriausias be mūsų plačiai auginamų (kačių, šunų, žiurkėnų etc.) ?

Kas tas “etc.”? Visi likę gyvūnai? Smart ass. Anyway, visada maniau, kad būtų linksma namie turėti tinginį.

http://cdn.uproxx.com/wp-content/uploads/2011/01/babysloth10.jpg


8. Ar norėtum, jog apie tave vėlesnės kartos mokytųsi mokykloje?

Manau, kad trečias klausimas puikiai atsako į šį klausimą - aišku, kad ne, vargšai vaikai ir taip jau daug turi visko išmokt, be to, nejaučiu jokio noro, kad ant mano nuotraukos vadovėly visokie kleckiai pripieštų akinius ir ūsus, kaip kad aš laimingai darydavau - bus tau Ivanauskaite!


9. Mėgstamiausias metų laikas ir argumentai.

Vasara - nes tavo klausimo konstrukcija man primena teksto interpretacijas iš mokyklos. Aš gimiau vasarą, velniai rautų!


10. Pats geriausias jausmas (be orgazmo, nu) ?

Nu, nu? Mėgstu kai užeina noras iškirpt didelę skylę vidury visų savo megztinių. Vadinu tai “nebevasara.ruduo”.
11. Jei būtų būtina atiduoti vieną iš 5 žmogaus pojūčių, kurį atiduotum, kuris atrodo nereikalingiausias. Kodėl? Kurio vieno ar daugiau nė už ką neatiduotum?

Nežinau, kaip tu, mergele, bet aš tai asmeniškai turiu šešis pojūčius (o gal ir aštuonis, dabar tiksliai nebeatsimenu). Tai tą šeštą ir atiduočiau. O gailiausia man būtų - regos (nes savęs nebematyčiau, o tai reiškias ir gyvent prasmės nebebūtų) ir klausos (nes bobo dylano nebegirdėčiau ir nebegalėčiau apsimest, kad klausaus muzikos norėdamas apsimest (aha, vienam sakinį du kartus tą patį žodį pavartojau), kad negirdžiu ką ji sako).

—————————-

Už galimybę parašyti šį įrašą esu labiausiai dėkingas, žinoma, savo tėvams, kurie nupirko man kompiuterį, savo kitiems šeimos nariams, kurie mane visada palaikė man sunkiomis akimirkomis, žmogui kuris sugalvojo, kad kiti žmonės man turi siųst klausimus, Lorai Palmer už tai, kad darė tai, ką turėjo daryti, Deivydui Linčui, už tai, kad ištraukė Lorą Palmer iš depresijos liūno, sau pačiam už tai, kad esu toks protingas ir linksmas ir nuostabus  ir bobui dylanui, už viską, ko mane per gyvenimą išmokė:

https://www.youtube.com/watch?v=cw0u0UbF56Y

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3) »

 1. 1

  mimii rašė,

  2013-08-02 @ 18:56

  Realiai, pas tave užsuku dėl gerų dainų. Turi skonį, žmogau.

 2. 2

  hashisher rašė,

  2013-08-02 @ 21:41

  Realiai, tai nėra nieko maloniau, negu girdėti, kad į tavo blogą žmonės eina ne dėl tavęs >:(

 3. 3

  \ rašė,

  2014-02-26 @ 16:15

  O dieve mano, įsimylėjau tave, koks karštas įrašas!!!!!!!!!!!!!!

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: