BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaimyninimosi Laikotarpis arba Aš Kartais Prakaituoju

Jaučiuosi daugiau negu visai patenkintas turėdamas tą krūvą klausimų, kuriuos galiu bet kada išsitraukti savo kompiuterio D diskui iš subinės ir atsakinėti, kol man nuo apsipatenkinimo akys iš akiduobių iššoks.

Tai atsitinka ne dažnai, bet, žinant, kad ir vieno tokio karto jau būtų per daug, išdrįsiu pasakyti - dažnokai.

Ir aš žinau, kad sakiau, jog klausimus atsakinėsiu išskirtinai tik sėdėdamas po obelim ir šviečiant saulei. Bet, deja, neperseniausiai aš sužinojau dar vieną dalyką: saulėtų dienų lietuvoj tikrai ne tiek kiek mėšlo, o, be to, net ir per tas saulėtas dienas patupdžius savo sėdimąją po obelim, žmogus, labai rizikuoji tikėdamasis, kad skruzdėlės ten neįkurs vienuolyno.

Kodėl vienuolyno? Nežinau ir nerūpi. Ir išvis nuo šiol atsakinėju tik į tuos klausimus,  kurie pateikti vienuolikos klausimų forma.

Klausimai nuo (AGAGE). Labai spėju, kad tas “AGAGE” yra ne kas kita, kaip mano buvusi kaimynė, kurią visą jos kaimyninimosi laikotarpį pravardžiavau Egele.

————————————————————–
1. Ar turi keistų talentų?

Moku iš dvidešimt litų išlankstyti gervę. Žinau kaip gauti nemokamų kapsulių Maximoj. Moku atrodyti labai protingas ir padaryti gerą pirmą įspūdį. Moku plunksnakočiu iškankinti gotišką šriftą. Esu šiek tiek sofistas - žinau, čia talentas. Kaip dievą matau!


2. Kada pirmą kartą pasibučiavai?

Dama neklausia - džentelmenas nesako, gerbiama Egele, susiimkit dėl dievo meilės!

3. Koks filmas tave labiausiai sukrėtė?

Wavelength (1967) - šis filmas atėmė ir suteikė mano gyvenimui prasmę vienu metu. Kadangi kaip dievas mane myli, garantuoju, jog dauguma jo nematėt tai patariu žiūrėt vieniems, o ne kompanijoje, ir dar, žiūrint labai patarčiau galvoti apie mane - nes tai niekad nepamaišo!

4. Jei galėtum viską mesti ir išvažiuoti į bet kurį pasaulio kampelį, kur patrauktum?

Ten, kur patraukė Allenas Ginsbergas su Bobu Dylanu dainuodami “Vomit Express”. Aš toks kartais visai susipažinęs su kultūra jaučiuosi, jog pačiam noris save pabučiuoti!

5. Didžiausia gyvenimo gėda?

Kas atsimena savo didžiausias gėdas? ir iš kur žmonės, tiksliau Egelė, ir traukia tuos klausimus, tiesa? Nes nežinau kaip daro likęs pasaulis, bet aš savo smegenis tvarkau taip: susimovęs iki sąmonės netekimo iš karto ištrinu visą savo savimeilei galinčią pakenkti informaciją.

6. Ar buvai kada nors gyvenime nualpus(-ęs)?

Vieną kartą jau buvau labai arti tikslo. kai motina virtuvėje pjaustė žalią vištą, o sesuo ant kito stalo darė dar kažkokį šamurliaką. Aš visas labai išbalau ir tada, kai sužinojau, jog ir man reikės joms padėti, vos nenualpau!

7. Katės ar šunys? Kodėl?

Katės. Nes, tiesą pasakius, negaliu pakęst fakto, kad kažkieno kito laimė yra tiesiogiai priklausoma nuo mano elgesio.

8. Dailė ar muzika? Kodėl?

Dailė, nes be muzikos dar yra poezija ir taip toliau. Be to, nors niekas į mane rimtai nežiūri, pats save laikau labai vertu dėmesio jaunuoju Tapytojėliu!

9. Ar mėgsti gaminti?

Ne. Mėgstu, kai man gamina. Ir mėgstu kai man gamina su meile. Žadu feisbuke sukurt tokią grupę, kur žmonės mėgstantys gaminti galėtų susitikti su žmonėmis, kurie mėgsta, kai jiems gamina. Bet bėda ta, kad dar nemoku tuo minėtuoju feisbuku kaip reikalas naudotis, tai šitie planai lieka ateičiai


10. Ar kad nors buvai susilaužius(-ęs) kokį nors kaulą?

Ne, kur tu buvai, kai sakiau, kad dievas mane myli?


11. Mėgstmiausias vaikytės žaidimas?

Žodžiu: paimi raketę, paimi Hashisherio nosį - ir davai! Tada visi verkia, o Hashisheriui uždraudžiama bet ką dirbti, kad tik nesuprakaituotų ir neužkrėstų žaizdos.

Taip. Aš kartais prakaituoju!

————————————–

Viso gero, geros dienos, iki pasimatymo, aš irgi taip manau!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2) »

 1. 1

  bohema rašė,

  2013-07-19 @ 01:21

  Užeik feisbuke į “Noriu, bet neturiu su kuo” grupę, ten pastaruoju metu mergičkos deda maisto nuotraukas ir siūlosi pasidalinti. Žinoma, tu gali nesidalinti, gali tiesiog viską suvalgyti vienas, nes gi tu Hashisheris, bet esmė tame, kad maistą ten nemokamai (ir su meile!) dalina.

 2. 2

  ketverte rašė,

  2013-07-25 @ 14:33

  tavo muzika cool.
  aš pati cool.
  mes visi cool.

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: