BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Man viskas galima” kalba netaisyta

kadangi man bloga, o kitiems jau bloga nuo to, kad man bloga. iš dalies dėl to, kad tie žmonės t.y. mano kambariokas, jums turbūt puikiai žinomas iš tokių asmeninių atsiminimų kaip: “oj, kas čia toks kitam kambario kampe sėd? - ogi, kambariokas!” arba “oj, kur dingo mano jogurtas ir kitas žiurkių maistas? - ogi, kambariokas”.
kaip sakiau, visi čia aplinkui labai siaubingai išgyvena dėl visokiausių mano nesėkmių ir/arba dėl to, kad aš neužsičiaupdamas apie jas tauzyju.
žinau, kad į mano blogą einat tik klausytis mano labai gražaus garso takelio ir dėl mano tapybos darbų, bet šį kartą teks jus skaudžiai nuvilti. aš toks nuovyla kartais jaučiuosi, nes naujausią, trisdešimties centimetrų ilgio ir pločio šedevrą pakabinau virtuvėj ir, kadangi dabar paslikas guliu kitam kambary, kuris nėra virtuvė. tai kažkas tarp koridoriaus ir miegamojo. aš čia gyvenu. tai niekaip neįsivaizduoju kaip galėčiau jį nufotografuoti ir įkelti čia.
visiems muziejaus darbuotojams, kurie vienaip ar kitaip turės atspausdint kortelę su darbo pavadinimu ir aprašymu sakau: “darbas vadinasi - “hashisheris, pomidorai, makaronai, krabų lazdelės” tai be galo be krašto subtili užuomina į patį darbo turinį: pomidorus, makaronus ir krabų lazdeles, bei hashisherį.”
kitiems, kurie nėra muziejaus darbuotojai norėčiau priminti, kad rytoj man kontrolinis vertas vieno balo, siūlčiau iki dešimtos valandos nevažinėti jokiais autobusais ar troleibusais, nes mane laba sunervinsit ir paskui man reikės kontrolinį perrašyti. p.s.: kontroliniai universitete tikriausiai jau nebesivadina kontroliniais, nes visi čia per daug sofistikeited aplinkui, bet kadangi aš čia pats gražiausias ir nuostabiausias, darau išvadą, kad man viskas galima.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (6) »

 1. 1

  seneirjura rašė,

  2014-03-24 @ 00:42

  Vistiek gražus garso takelis :)))
  http://seneirjuraa.blogspot.com/
  Senė. Mua.

 2. 2

  hashisher rašė,

  2014-03-24 @ 20:14

  baik čia reklamytis už dyką!! mano blogas, nekomercinė, ne pelno siekianti oranizacija, už patirtą žalą reikalauja, kad kokias septynias dienas jaustum gėdos jausmą, o aštuntąją dieną susitaikytum su savim ir parašytum apie tai kontempliacinio pobūdžio straipsnį tema “reklama dvidešimt pirmo amžiaus visumenėje ir hashisheris, šių dienų didvyris”

 3. 3

  Anonimas rašė,

  2014-03-27 @ 00:26

  Hašiiuuk, būk geras, pakelk savo storą subinę, nufotkink tą prakeiktą paveikslą ir įkelk čia! Praašau :)) :D Tarp kitko, jei geriau nuo to jausies, man visai nepatinka tavo garso takelis :((

 4. 4

  hashisher rašė,

  2014-03-29 @ 10:19

  kokioj nenormalioj visatoj aš galėčiau dėl to geriau jaustis? ir dar po to, kai pavadinai mano storą subinę stora! jokios kultūros, jokios. bet bent jau pasakei ‘prašau’, ko aš pats šiaip niekad nedarau, o tai jau šis tas, taip kad pažadu apsvarstyti tavo pasiūlymą. kur nors kada nors.

 5. 5

  Anonimas rašė,

  2014-03-29 @ 12:55

  Aa, atleisk. Pamaniau, jautiesi neįvertintas :D Norėjau paguosti, kad žmonės tavo bloge lankosi ne tik dėl muzikos. Ir maždaug 99% frazė pažadu apsvarstyti tavo pasiūlymą = niekada gyvenime

 6. 6

  hashisher rašė,

  2014-03-29 @ 21:53

  na jau, na jau. kaip Jums ir Galvą šovė mintis, kad galėčiau nepasidalinti savo mažaisiais tapybos džiaugsmais su visu pasauliu? tai taip pat neišvengiama kaip ir penktadienis po ketvirtadienio! na arba kaip faktas, kad kai ko nors ilgai lauki kur kas labiau tai vertini, kuris gal labiau teorija negu faktas, bet ką jau čia padarysi, einu valgyt, siūlyčiau tau padaryti tą patį! ;)

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: